تبلیغات
تخت گاز - معرفی زشت‌ترین خودروهای جهان
تخت گاز
آنلاین ترین وبلاگ اتومبیل در ایران


بازدید : مرتبه
تاریخ : یکشنبه 24 مرداد 1389
حتما بارها برای شما پیش آمده كه از دست خودرو خود عصبانی و از آن شاكی شده باشید، اما زیاد ناراحت نباشید چون خودروهای بد در همه جای دنیا پیدا می‌شوند.
بسیاری از خودروسازان جهان تاكنون تجربه تولید دست‌كم یك محصول ناموفق را داشته‌اند، اما باید گفت كه برخی از تولیدات خودروسازان بزرگ جهان در حد فاجعه بوده‌اند. ر
خودروهایی كه علاوه بر شكست در بازار عملكرد مناسبی نیز از خود نشان ندادند و نظر هیچ كارشناسی را نیز به سوی خود جلب نكردند.
یكی از ویژگی‌های خودروهای فوق طراحی بسیار بد آن‌ها بوده كه در برخی موارد اطلاق صفت آشغال به این خودروها چندان هم اشتباه نیست!
در زیر فهرست زشت‌ترین خودروهای جهان به همراه مشخصات آن‌ها آمده است:1- amc پاسر
شكل ظاهری این خودرو بسیار نامعمول بوده و كارشناسان طراحی این خودرو را فاجعه‌بار توصیف كرده‌اند.
2- یوگو
این خودرو دارای یك برف‌ پاك ‌كن روی پنجره عقب آن بود كه دارای نقایص زیادی بود. موتور این خودرو نیز دارای مشكلات زیادی بود.
3- فورد پینتو
به دلیل واقع شدن مخزن گاز در پشت این خودرو در صورت وقوع حادثه این مخزن به راحتی منفجر می‌شد؛ ضمن این‌كه این خودرو از پشت خود در تصادف‌ها بسیار آسیب‌پذیر بود.
4- پونتیاك آزتك
این خودرو دارای دو تیم‌ طراحی برای جلو و عقب این خودرو بود. نكته جالب اینجا بود كه هیچ‌یك از این دو تیم هیچ‌گاه درباره عملكرد یكدیگر صحبت نكردند. این خودرو شبیه یك باركش آشغال جمع‌كنی است!
5- شورولت وگا
این خودرو دارای ظاهری زنگ‌زده بوده و از نظر حركت نیز عملكرد بسیار ضعیفی دارد. این خودرو بدون شك یكی از بدترین خودروهایی است كه تاكنون ساخته شده است. این محصول جنرال‌موتورز در همان ابتدا با شكست در بازار مواجه شد.
6- amc گرملین
این خودرو دارای یكی از ترسناك‌ترین شكل‌های ظاهری در میان خودروهای تولید شده است. با دیدن این خودرو به احتمال زیاد شما شوك‌زده می‌شوید. این خودرو نخستین بار در اول ‌آوریل (دروغ اول آوریل!) سال 1970 تولید شد.


7- شورولت كرویر
این خودرو نه قدرتمند بوده و نه ایمن. اگر شما شانس رانندگی با این خودرو را داشته باشید، قطعا وحشت‌زده خواهید شد. این خودرو واقعا غیرایمن است.
8- anc ماتادور
این خودرو شبیه یك خودرو نبوده، بلكه بیشتر شبیه یك كشتی فضایی است! حدس می‌زنیم شما هم با آن موافق باشید.
9- فورد ادسل
ممكن است این خودرو زشت‌ترین خودرو تولید شده در دیترویت - قلب صنعت خودروسازی آمریكا - باشد. عملكرد و طراحی این خودرو فوق‌العاده ضعیف است. اگر شما هم صاحب این خودرو بودید، به احتمال بسیار زیاد آن‌را به گورستان خودروها می‌بردید!


10- شورولت چوت
موتور این خودرو در وضعیت فاجعه‌باری قرار داشت. آب به راحتی به داخل موتور این خودرو نفوذ می‌كرد و باعث خرابی آن می‌شد. ناراحت‌كننده است، اما حقیقت دارد. این خودرو آشغالی بیش نبود!


ارسال توسط حسام
آرشیو مطالب
نظر سنجی
به این وبلاگ چه امتیازی می دهید؟صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin