تبلیغات
تخت گاز - رونمایی خودرویی جدید در فولکس واگن
تخت گاز
آنلاین ترین وبلاگ اتومبیل در ایران


بازدید : مرتبه
تاریخ : یکشنبه 9 خرداد 1389
شرکت فولکس واگن اعلام کرد عرضه گسترده خودرو فولکس واگن پولو در هند بسته به نوع آپشن های آن دو تا سه ماه طول خواهد کشید.اگر چه مشتریان زیادی با پرداخت 50 هزار روپیه از ماه ها قبل این خودرو را پیش خرید کرده اند ولی در حال حاضر توان تولیدی تأسیسات فولکس واگن در هند در حد تولید 100 دستگاه در روز است.
نیراج گاراگ ، عضو هیئت مدیره فولکس وگن هند، گفت : تا کنون بیش از 9 هزار سفارش برای خودرو فولکس واگن پولو دریافت شده است.
وی با اشاره به مشکلات پیش روی تولید این خودرو گفت : سفارش چند هزار تایی مردم علی رغم مدت زمان طولانی تحویل نشان می دهد که پولو از کیفیت خوبی برخوردار است و می تواند بازار را در کنترل خود قرار دهد.
همچنین نمونه های دیزلی پولو نیز ماه گذشته وارد بازار شد. فولکس واگن فروش مدلهای بنزینی این خودرو را در ماه مارس آغاز کرد. همچنین قرار است خودروی جدید فولکس واگن با نام فاتون (phaeton) ماه آینده رونمایی شود.
نیراج گاراگ در این باره گفت: تا کنون ما سفارشی برای خودروی فاتون نداشته ایم چرا که هنوز نتوانسته ایم آن را به طور کامل به مردم معرفی کنیم.
پورگ مولر مدیر فولکس واگن هند گفت: فولکس واگن تنها خودروسازی است که دارای هفده خط تولید خودروهای مختلف تحت سه برند مشهور است.

ارسال توسط حسام
آرشیو مطالب
نظر سنجی
به این وبلاگ چه امتیازی می دهید؟صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin