تبلیغات
تخت گاز - رونمایی از مجهزترین اتوبوس -آمبولانس کشور
تخت گاز
آنلاین ترین وبلاگ اتومبیل در ایران


بازدید : مرتبه
تاریخ : یکشنبه 9 خرداد 1389
نمونه ای از مجهزترین اتوبوس- آمبولانس کشور امروز در مـراسم افـتتاح هـزارمین پایگاه اورژانس جاده ای رونمایی شد.رئیس اورژانس کشور در این مراسم گفت: این اتوبوس دارای 8 تـخت بستری عادی ، یک تخت icu ، امـکانات کامـل اورژانس مانند اکسیژن ، دستگاه شوک و دستگاه ساکـشن است.
شرکهای فعال در ساخت تجهیزات می توانند در مناقصه ساخت این اتوبوس ها شرکت کنند. معصومی افزود: مجلس امسال به سازمان اورژانس اجازه داد از محل اعتبار خریـد ماشـین اورژانس بجای ماشین ون ، اتوبوس -آمبولانس هم خریداری کند.وی گفت:هم اکنون 12 دستگاه اتوبوس آمبولانس و بیش از3 هزار ون ، آمبولانس در کشور فعال است و امسال 100 اتوبوس آمبولانس و هزار ون آمبولانس به این تعداد افزوده خواهد شد.
معصومی افزود: نمونه ای از آمبولانس بیمارستان صحرایی که مجهز به اتاق عمل ، آزمایشگاه و رادیولوژی است آماده شد و بزودی رو نمایی می شود.
رئیس سازمان اورژانس کشورگفت:به منظور بالا بردن کیفیت ارائه خدمات در اورژانس امسال در 38 دانشگاه در مقطع کاردانی دوره فوریتهای پزشکی برگزار شده است. وی افزود: از امسال هم دوره های کارشناسی ارشد فوریتهای پزشکی و مدیریت بحران در برخی از دانشگاه ها ارائه می شود.
هزارمین پایگاه اورژانس جاده ای کشور به مساحت 300 متر مربع با 100 مترمربع زیر بنا در شهر بومهن را ه اندازی شد.

ارسال توسط حسام
آرشیو مطالب
نظر سنجی
به این وبلاگ چه امتیازی می دهید؟صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin